Форуми Сериалите

Falling Skies

• Автор
    Публикации
    Мира
    Мира
    Keymaster
    100 отговора

Какво мислите за лятната доза фантастика по телевизията. Честно казано само прегледах първата серия и ми се стори като филм сниман в България преди 10 години – от тия дето по диемата ги пускат. Но това е на пръв поглед 🙂

Петър Атанасов
    Петър Атанасов
    Keymaster
    134 отговора

На мен ми харесва 🙂 Ще изчакам и четвъртата серия преди да напиша ревюто, защото третата свърши много интересно 🙂

e01
    Keymaster
    26 отговора

Определено е интересно, но някак си много ми напомня „Война на световете“, нямат почти нищо общо но… 😀

Петя Ивайлова
    Петя Ивайлова
    Participant
    121 отговора

8-ми епизод ме изненада приятно – (спойлер) още от началото ми изглеждаше съмнително тези паяци да летят с космически кораби и строят терминатори (а самите те дори не носят някакво оръжие), но се оказа, че те са само подраса – знам, че някои американски фенове са разочаровани, че пак опряхме до хуманоидни извънземни, но това можеше да се предполага – все пак меховете са хуманоидни. Освен на „Война на световете“, сериалът силно ми напомня на няколко серии от анимацията „Лигата на справедливостта“, които гледах преди години. Те всъщност бяха вдъхновени точно от романа на Уелс – с някои изменения (най-очебийното от които – намесата на супергерои; ), а извънземните много приличаха на тези от последния епизод на „Падащи небеса“. Изкушавам се да потърся картинка в нета…

• Трябва да влезете в профила си, за да отговорите в темата.