Форуми Други

Игра: Как бихте реагирали ако…?

• Автор
    Публикации
    Нед Недев
    Нед Недев
    Участник
    29 отговора

Не съм гледал епизода, ама вместо отговор в главата ми изникнаха още въпроси. 😀 С тези ядрени бомби дали няма ли да дочупя Луната? Ако могат да убият нещо толкова голямо, дали една черупка ще има шанс? Ако го убия, дали Луната ще продължи да изпълнява досегашните си функции? Ако отговора е не, то тогава няма смисъл да го убивам. Така или иначе живота на Земята ще приключи. Само че ще трябва да решавам бързо, така че сигурно ще му пусна 1-2 ядрени пиратки пък каквото стане.

Как би реагирал(а), ако разбереш, че всъщност майка ти и баща ти са зли магьосници (колкото и да е трудно да си го представят някои 😀 ), но с неутрализирани сили. Разбираш, че те са отговорни за всички злини на Земята – болестите, войните, завистта, правителството на САЩ 😀 и т.н. Те обаче не помнят за тези си деяния, но това вече се променя. Те започват да си спомнят малко по малко. Паралелно със спомените им се възвръщат и желанието за злорадство и самите магически способности. Този(или тези), който е успял да ги неутрализира вече го няма. Какво ще направиш? Те все пак са твои родители, а ти тяхно дете.

Мира
    Мира
    Отговорник
    100 отговора

Под ножа веднагически преди да са станали отново непобедими злобари. По тази логика и на мене трябва да ми се появят някакви сили, може и да ги пооставя за малко, за да разбера как да си служа с тях :D.

Как би постъпил/а, ако ти дадат еднопосочен билет за пътуване във времето. Уловката е, че трябва да избереш дали да пътуваш в бъдещето или в миналото и като тръгнеш веднъж, повече не може да се завърнеш в собственото си време.

Петър Атанасов
    Петър Атанасов
    Отговорник
    134 отговора

Бих се върнал 20 години в миналото, като предварително разуча историята на числата от тотото, как да изобретя нещата, които са печеливши днес, бих изтеглил огромен кредит малко преди хиперинфлацията 97 г. и т.н. 🙂 Само не знам как ще се справи континуумът с едновременното ми присъствие в две форми, но ако трябва, ще залича по-младия си вариант, за да вляза на негово място 🙂

Как бихте реагирали ако при следващото си виждане с най-добрия ви приятел, той ви каже, че е пътувал в бъдещето и знае, че след 1 година започва трета световна война, а над вашия град ще бъде пусната атомна бомба?

karabulev
    karabulev
    Участник
    4 отговора

Да го сринат! Ще помоля за виза в някой град в Германия, даже давам да пуснат атомната бомба на цяла България 🙂

Как бихте реагирали ако котето ви мутира и се заразите от него със смъртоносна болест, която не може да се лекува, а времето, което ви остава да живеете е около един месец?

viktorialoves
    viktorialoves
    Участник
    10 отговора

Само да кажа,че моята писана няма как да ме зарази с нещо дори и да мутира,твърде ми е сладка: :-),добричка е
    Ами какво ще се радвам на оставащото време от месеца,задължително ще направя нещо от което ме е било страх,че се пострадам,но съм искала и определено бих заразила някои образи които познавам:-D

Как бихте реагирали ако както си ходите по улицата,непозната ви шамароса и след това изчезне,а на следващата сутрин когато се събудите установявате,че притежавате няколко страхотни супер сили,като например да получавате всичко за което си помислите?

Петър Атанасов
    Петър Атанасов
    Отговорник
    134 отговора

Би било прекрасно това да се случи 🙂 Ами просто ще си помислям за всичко, което искам да имам, ще чакам да се реализира, а после ще си помисля, че е твърде скучно да се живее така и ще си помисля за живот, в който не получавам всичко, за което си помислям – така суперсилата би трябвало да изчезне :Р Непознатата, ако я срещна пак, ще я черпя :))

Как бихте реагирали ако докато гледате любимия си сериал изведнъж се озовете вътре в него? Какво и с кой герой бихте направили?

karabulev
    karabulev
    Участник
    4 отговора

Ха, с удоволствие бих попаднал в „Сабрина, младата вещица“ – един от малкото сериали, които съм гледал. Бих се зарадвал определено! И най-напред ще се запозная с любимия си черен, пухкав, мързелив, симпатичен и леко странен котарак Салем Саберхаген! Може би ще помоля някоя от лелите да ме пренесе в Германия малко преди Втората световна война, за да се запозная лично с Марлене Дитрих и… със сигурност бих правил много салемски пакости с това хубаво и чаровно коте 🙂

Как бихте реагирали ако един ден всички на Земята вече не могат да говорят, а вие сте единственият, който го умее?

Петър Атанасов
    Петър Атанасов
    Отговорник
    134 отговора

Бих започнал веднага да уча езика на глухонемите, за да мога да си общувам с останалите. И бих записал всичката си музика на още две места, защото ако другите не могат да говорят, то значи, че не могат и да пеят. Сега, като се замисля, може би аз бих станал музикален идол при това положение, дори и да не мога да пея – достатъчно е, че произнасям думи :))

Как бихте реагирали ако по неведоми причини се събудите в бъдещето, 200 години по-късно? Къде бихте отишли първо, от какви нови знания бихте се интересували?

Нед Недев
    Нед Недев
    Участник
    29 отговора

Ще ми е интересно да разбера докъде е стигнало развитието на човечеството като цяло – научни открития и събития в сферата на астрономията; машиностроенето с неговите подотрасли как се е изменило; с какво е заменен петролът; какво териториално измение евентуално е настъпило със страните; климатът – колко сбъркан е станал и т.н. Е, може да се събудя и в празна болница и на вратите да пише „DON’T OPEN DEAD INSIDE“ 🙂

Как ще реагирате, ако телефонът ви звънне и номера, който ви търси е всъщност вашия собствен номер на същия този телефон. Вдигате и глас, който звучи като вашия ви казва да отидете в стара изоставена сграда в точно определен час?

Петя Ивайлова
    Петя Ивайлова
    Участник
    121 отговора

Ще си помисля, че е шега – или някаква много усъвършенствана телефонна измама. Но ще ми бъде много любопитно – бих отишла, но не сама – ще кажа на мои близки или ще се обадя в полицията и ще кажа, че вероятно съм станала жертва на телефонна измама – може да пратят някой да провери какво става.

Тъй като наскоро гледах „Превъзходство“ и филмът успя да ме подразни силно, имам следния въпрос – на чия страна бихте застанали – на тази на Изкуствения интелект, който иска да промени света към по-добро – лекува всички болести и „поправя“ глобалната екосистема, или на терористите, които убиват в името на „хуманноста“? (въпросът може да звучи малко пристрастно, но в крайна сметка е ясно, че дилемата може да се тълкува по различен начин според личните разбирания на хората)

Петър Атанасов
    Петър Атанасов
    Отговорник
    134 отговора

И аз наскоро гледах „Превъзходство“ – оказа се дори по-тъп, отколкото очаквах. Честно казано, въпреки че въпросът ти е зададен малко подвеждащо, аз май ще съм на страната на „терористите“. Не може цялата планета да се остави в ръцете на една-единствена почти всевластна единица, пък била тя и с добри намерения. Отначало бях настроен положително към Джони Деп, но като видях как превзе ума на пребития работник/кмет/онзи дългокосия и тръгна през неговото тяло да сваля жена си, се отказах. Едно е да предизвикаш технологичен бум, да лекуваш и помагаш, друго е да превземаш чужди умове и тела.
    Впрочем, ако мислиш, че има храна за спор, може да отвориш тема в раздел филми 🙂

Следващ въпрос – как бихте реагирали ако умрете и в Отвъдното ви кажат, че имате възможност да се преродите където и от която майка си пожелаете, или пък да продължите напред, на следващото ниво на съществуване, за което не знаете нищо. Ако се преродите, ще сте без спомени за миналия си живот, започвате от нулата и възможността за „възнесение“ към следващото ниво ще зависи от следващия ви живот. Ако пък преминете напред, не знаете какво ви чака (може да е добро или лошо) и никога няма да се раждате на Земята отново. Какво бихте избрали? Защо? Ако е прераждане – къде и в какво семейство?

Валентин Стайков
    Валентин Стайков
    Участник
    7 отговора

Най – вероятно това ще е най – трудния избор който някога ще направя…но бих избрал това да продължа напред. Първо, че ще имам спомените си и ще запазя себе си и второ, че любопитството ми ще надделее. Плюс това винаги ме е привличала идеята да оцелявам в нещо като зомби апокалипсис или други постапокалиптични обстановки, така че ако се получи нещо от сорта на играта Painkiller ще е сбъдната мечта :D. Ако се окаже, че ще се пържа на бавен огън и ще ме кормят по няколко пъти на ден за вечни времена….е, шанс 😀

Какво бихте направили ако разберете, че стe рептил 🙂
    http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%B5%D0%BF%D1%82%D0%B8%D0%BB%D0%B8

Петър Атанасов
    Петър Атанасов
    Отговорник
    134 отговора

Ами честно казано нищо. Какво мога да направя 🙂 Рептил съм и толкова. Най-много да опитам да се свържа със себеподобни. Или пък ако идвам от под Земята, бих потърсил начин да сляза долу и да видя какво са изкопали себеподобните ми 🙂 Но вече съм живял твърде дълго като човек, така че не виждам какво би се променило в дългосрочните ми цели или ежедневието ми.

Но въпросът е забавенен, така че го крада и малко преиначавам – какво бихте направили ако се ожените/омъжите, родите си дете и детето се окаже рептил?!

votan1979
    Участник
    6 отговора

„какво бихте направили ако се ожените/омъжите, родите си дете и детето се окаже рептил?!“
    Ще разпитам родната му майка каква е точно, след което ще намеря тайно и скрито кътче, където да отгледам детето, защото един ден то ще властва над всички раси и видове.

Нов въпрос:
    Карате нощем кола. Вали дъжд, спи ви се. Колата поднася и се обръща. Будите се в мрак. Дъждът продължава да вали. Вие сте с главата надолу. Телефонът ви не работи. Излизате, но от никъде няма светлинка. На всичко отгоре се оказва, че шосето, по което помните, че сте карали вече го няма и ооколо обърнатата ви кола има само трева, храсти и дървета. Решавате да изчакате да се съмне, за да се огледате и ориентирате по-добре. Слънцето изгрява, а заедно с него от края на горичката се показва един трицератопс. Какво ще направите?

Петър Атанасов
    Петър Атанасов
    Отговорник
    134 отговора

Ще тръгна да бягам или ще опитам да се скрия в колата… Но звучи доста гадничко, със сигурност ще намеря нещо от колата, което да използвам като оръжие, и ще превключа на сървайвал мод, докато не разбера какво става и как да се върна в цивилизацията 🙂

Какво ще направите ако член на семейството ви умре пред вас и после се превърне в зомби?

• Трябва да влезете в профила си, за да отговорите в темата.