Форуми Други

Игра: Как бихте реагирали ако…?

• Автор
    Публикации

ramsess
    Participant
    2 отговора

Ще го оставя да ме изяде 🙂

Какво би направил ако си караш по пътя и видиш себе си в отсрещната кола?

Петър Атанасов
    Петър Атанасов
    Keymaster
    134 отговора

Бих набил спирачки и бих дал заден, за да огледам по-добре и да разбера как е възможно това нещо 🙂

Какво би направил и какво би си помислил ако видиш извънземно да се разхожда най-спокойно на главната улица в града ти и никой друг не го забелязва?

ramsess
    Participant
    2 отговора

Бих му се зюарадвало и бих го попитал от коя планета е и дали може да ме вземе с себе си?

Как би реагирал ако видиш в огледалото си че нямаш отражение?

Нед Недев
    Нед Недев
    Participant
    29 отговора

Ще изям една глава чесън.

Как би реагирал, ако те поканят да играеш любимият си герой в любимия ти фантастичен сериал (съотв. кой е той?)?

Петър Атанасов
    Петър Атанасов
    Keymaster
    134 отговора

Хмммм, странно, но не знам кой ми е любимият герой от фантастичен сериал. Любимата ми героиня е Зев Белрингър (първата) от „Лекс“, но някак си се съмнявам, че ще ме поканят да играя нея хахха 🙂 Иначе ако ме поканят да играя във фантастичен сериал, който и да е, ще приема веднага, естествено 🙂 Мисля, че би ми отивало да съм злодей, който от една страна гони добрите из космоса по планетите, а от друга върти интриги в двореца на лошите мухахаха. В шести сезон петнайста серия обаче ще видя светлината и ще стана добър, защото ще се появи някой по-лош от мен.

Какво ще направиш, ако знаеш, че астероид приближава Земята и ще я унищожи след 48 часа?

Нед Недев
    Нед Недев
    Participant
    29 отговора

Вероятно ще прекарам оставащото време със близките си и два ти часа преди сблъсъка може да изпия няколко сънотворни. Не ми се ще да бъда свидетел.

Как ще реагираш, ако разбереш, че по един от твоите приятели, роднини или познати изчезва безследно всеки път когато заспиш?

Петър Атанасов
    Петър Атанасов
    Keymaster
    134 отговора

Ще събера най-близките ми и ще прекарам максимално будно време с тях преди да са изчезнали и те. Така както го описваш, изглежда че не мога нищо да направя, за да го спра :((

Как ще реагираш, ако се прибираш късно вечер и пред теб на улицата изведнъж изскочи чудовището от хорър филма, който най-много те е плашил като малък?

• Трябва да влезете в профила си, за да отговорите в темата.