Форуми SciFi.bg

Какво мислите за новия облик на сайта?

• Автор
    Публикации
    Петър Атанасов
    Петър Атанасов
    Keymaster
    134 отговора

Обновихме сайта с нов облик и функции! Какво мислите?

Михаил Станев
    Михаил Станев
    Participant
    4 отговора

Браво за добрата работа!
    Малко ми липсват фоновете при каталозите и статиите, но се преживява.

Сега е доста по-свежо и календарът е по-хубав!

e01
    Keymaster
    26 отговора

@Stanev бихте ли споделили каква OS и web browser използвате?

Петър Атанасов
    Петър Атанасов
    Keymaster
    134 отговора

Би трябвало статиите и каталозите, които преди са имали уникален фон, сега също да са така. Пример – //scifi.bg/?p=23342

Ако не ти излиза фонът, значи наистина ни кажи каква операционна система и браузър ползваш, за да проверим какво не е наред 🙂

SargoS
    SargoS
    Participant
    21 отговора

Става. Още му свиквам 🙂

Михаил Станев
    Михаил Станев
    Participant
    4 отговора

Явно съм отворил няколко поредни, които по принцип си нямат. Сега отидох по-назад и се виждат, както и при каталозите. Тоест всичко е наред, просто бях свикнал да виждам всички с фон или да си мисля по подразбиране, че всички имат. 😀

SargoS
    SargoS
    Participant
    21 отговора

Само една вметка: на премиерите за седмицата като си дадеш курсора върху конкретния ден ти излизат в малък прозорец снимки на сериалите( или филмите, книгите и т.н.) Хубаво ще е да са по- големи, или поне да може да се появява името им като преместиш мишката в/у тях, а не да изчезва целия прозорец като мръднеш малко. 🙂 Само предлагам…

Петя Ивайлова
    Петя Ивайлова
    Participant
    121 отговора

Харесва ми, но съм съгласна със забележката за календара – иконите на сериалите можеше да са по-големи. 🙂

Кал
    Кал
    Participant
    64 отговора

Дотук само форумите съм разгледал – харесват ми. 🙂

Обаче пак ли ще трябва да си качвам картинката на аватара… *мрън*

ЕДИТ: Разгледах и основната страница – и тя ми харесва. Още не мога да кажа дали повече спрямо предната (принципно не обичам правоъгълници, та ми идва леко „ръбеста“… но това сигурно е до навик). Най съм впечатлен от скоростта, с която се зарежда – бие предния дизайн с порядъци. 🙂

П.П. Какъв е срокът за редактиране на собствен пост във форума? По-горния вече не ми дава да го редактирам.

И има ли опция да получаваме автоматично съобщение, ако някой отговори в темата, в която сме писали?

Петър Атанасов
    Петър Атанасов
    Keymaster
    134 отговора

Аватарчето да, ще се наложи :/

По принцип трябва да има опция за абониране за дадена тема. Намира се най-горе на темата, в сивата лента, отдясно.

Срок за редактиране 60 минути.

Кал
    Кал
    Participant
    64 отговора

Като щракна в/у „Абонамент“ най-горе, системата ми дава съобщение за грешка (undefined) – с Chromium и Opera (под Линукс.)

Сега ще пробвам с цъкване на полето „Уведомяване за отговори към темата по имейл“… (Това имаше ли го пред и 3 часа? :))

Григор Василев
    Григор Василев
    Participant
    13 отговора

Засега не съм попаднал на проблеми, много ми харесва горе как се сменя според раздела на сайта, да се показва различна част от старото кръгче 🙂 Евентуално за в бъдеще може да сложите и нещо по-цветно за останалата част от сайта, че това сиво…

Кал
    Кал
    Participant
    64 отговора

Потвърждавам: абонирането от „Уведомяване за отговори към темата по имейл“ долу работи. 🙂

Михаил Станев
    Михаил Станев
    Participant
    4 отговора

Аз ли имам грешен спомен, или преди имаше опция за логване в сайта чрез facebook акаунт? Ако имам грешен спомен, ето едно предложение от мен, може и с google акаунт също, виждал съм доста подобни добавки за wordpress, мисля, че ще е удобно.

(Стара тема, но какво пък, не знам и дали е правилната..)

• Трябва да влезете в профила си, за да отговорите в темата.