Форуми Кино

Карибски пирати 4

• Автор
    Публикации
    Петър Атанасов
    Петър Атанасов
    Keymaster
    133 отговора

Някой гледал ли го е вече? Има ли отзиви?

gerinka
    Participant
    5 отговора

От две-три седмици се каня 😀 Обещавам, като го изгледам ще пиша. Засега можем да отворим някоя темичка на X-men First Class :X

Влади Неколов
    Participant
    3 отговора

Разочароваха ме, да ви кажа. Никога не съм бил от големите фенове на поредицата, но и малкото качества, на които до сега ѝ признавах, бяха в сериозен дефицит в последната част 🙁

Мира
    Мира
    Keymaster
    100 отговора

И на мен не ми хареса. Доста се поизмъчих докато стигна края. Първите три филма ми харесаха, но този въобще не им се е получил. Може да се каже даже, че е доста скучен.

rado84
    Participant
    4 отговора

На мен пък ми хареса и последният. Следващите Пирати обаче няма да ми харесат, защото Джони Деп спира да игра е в поредицата и вместо него ще вземат някакъв, който приличаше на избягал от лудницата индивид с метла на главата вместо коса.

e01
    Keymaster
    26 отговора

Ееем, гледах го. Но не бях очарована. Идеята беше хубава (не велика, това с безсмъртието и пиенето на нещо е много използван и изтъркан метод), но всичко друго – бойни сцени, лафове, начин на снимане, изобщо всички подробности хич не ме очароваха. Заснемането не ми хареса, действието се развиваше бавно, много плоска история без изненади, изобщо – нямаше я тръпката, която я имаше в първия филм например. А обещаваха, че ще се върнат към нея. Друг път.

Петя Ивайлова
    Петя Ивайлова
    Participant
    121 отговора

аз се каня да го гледам тези дни – отдавна ми стои в компютъра, и все не намирам време… Наистина ли Джони Деп няма да играе в следващите части?? Той е една от основните причини да гледам, ако е така изобщо няма да стигна до тях!

P.S. Снощи най-после го изгледах – съгласна съм с негативните ревюта – филмът е глупав, на моменти нелеп, но всъщност беше и доста приятен. За разлика от предишните две части, които на места бяха затормозяващи, този е абсолютно неангажиращ. Джак ми беше дори по-симпатичен от преди, а импровизациите на героя в трудни ситуации ми напомниха за барон Мюнхаузен;))

Sjiksan
    Participant
    19 отговора

Вече е известно и името на петият филм за Джак Спароу и компания. Той ще се казва „Карибски пирати: Мълтвите не говорят“. Филмът се очаква през 2015г.

• Трябва да влезете в профила си, за да отговорите в темата.