Форуми Сериалите

Кой е любимият ви сериал?

• Автор
    Публикации
    Петър Атанасов
    Петър Атанасов
    Keymaster
    134 отговора

Това лято Orphan Black ми направи много положително впечатление, а Continuum изведнъж стана много, много по-добър във втория си сезон.

Sjiksan
    Participant
    19 отговора

Гледам „Doctor Who“ от скоро, но вече ми е любим. Просто няма такъв сериал.

Неделчо Ласков
    Неделчо Ласков
    Participant
    41 отговора

Всички сме така относно Doctor Who!

Sjiksan
    Participant
    19 отговора

Така е. Просто този сериал ме и разсмива, и натъжава, и ме кара да треперя. Въобще BBC са най-добрите. Сега след края на „Мерлин“ очаквам Atlantis. Анотацията е хубава, а и ми напомня на една от любимите ми поредици – „Пърси Джаксън и Боговете на Олимп“ и „Героите на Олимп“.

Петър Атанасов
    Петър Атанасов
    Keymaster
    134 отговора

Мен ме е малко яд, че нищо повече не се чува за „Синбад“. Не беше никак лошо сериалчето, няма да е зле да му направят още сезони.

Sjiksan
    Participant
    19 отговора

Аз „Синбад“ го пробвах като го даваха по FOX Bulgaria ама нещо не ми харесаха ефектите и актьорската игра. Гледах няколко епизода, но само толкова. Иначе за разтоварване става.

Петър Атанасов
    Петър Атанасов
    Keymaster
    134 отговора

Точно 🙂 Почнаха малко да ми липсват тия сериали, които са просто за разтоварване. Напоследък все са много умни 🙂 Не че е лошо, ама искам да има от всичко 🙂

Sjiksan
    Participant
    19 отговора

Така е. Хубаво е да има от всичко.

Григор Василев
    Григор Василев
    Participant
    13 отговора

В момента любимият ми е „Игра на тронове“, но и „Викинги“ много ми харесва. „Легендата на търсача“ едно време също не беше зле. Въобще кефя се на фентъзита 🙂

djin
    Participant
    2 отговора

Supernatural и True blood, а също и Фарскейп.

Станимир Ставрев
    Станимир Ставрев
    Participant
    15 отговора

Lost, Breaking Bad, Fringe, Dollhouse и The Walking Dead са ми най-любимите сериали 🙂

delphinspace
    delphinspace
    Participant
    6 отговора

Не мога да дам категоричен отговор. Много са и различни. Но да започнем с „Война на Световете“ и „Невидимият“.

viktorialoves
    viktorialoves
    Participant
    10 отговора

Здравейте,аз съм нова тук,само да кажа страхотен сайт поздравления.А любим сериал бих казала Bsg и Доктор Кой!просто няма по-велики от тях.Иначе от по-новите Fringe е страхотен,много добро попадение….игра на тронове също е много интересен:-)

Мира
    Мира
    Keymaster
    100 отговора

ЕЕее най-накрая един човек да харесва и БСГ и Фриндж :). Все са или едното или другото

• Трябва да влезете в профила си, за да отговорите в темата.