Форуми Сериалите

Кой сериал гледате в момента?

• Автор
    Публикации
    Петър Атанасов
    Петър Атанасов
    Keymaster
    134 отговора

Темата с книгите върви добре, дайте да направим една такава и за сериалите? Какво гледате в момента и как ви се струва?

Аз започнах Invasion и засега не изглежда зле.

Иначе следя всяка седмица Game of Thrones, Doctor Who (като го дават) и съм започнал The Secret Circle и Once Upon a Time, които ще изгледам накуп като свършат сезоните.

Мира
    Мира
    Keymaster
    100 отговора

Game of Thrones, Fringe, Eureka и Legend of Korra – за сега толкова – от фантастичните, които вървят те ме интересуват. И от време на време си пускам Star Trek Voyager, че още не съм го доизгледала.

Valek
    Participant
    13 отговора

Много добър! Аз не знаех какво да очаквам, когато го гледах и понеже не очаквах нищо, останах със все положителни чувства. Единствено някак ми се изплъзна основната идея в края. Малко го разводниха. Но пък в този сериал, всеки епизод е интересен и има някакво развитие. Мен ме грабна от началото до края. Последно да кажа и дебело да подчертая: Не завършва! май са го прекъснали на втори сезон и края е меко казано странен, отегчителен, че нищо не разбираш, но поне остава усещането от гледането преди това.

Valek
    Participant
    13 отговора

В горния пост, говорех за Invasion.

Мира
    Мира
    Keymaster
    100 отговора

Да, Invasion е прекратен след края на първи сезон. И аз го следях, но някъде накрая ми се позагуби интереса.

Петя Ивайлова
    Петя Ивайлова
    Participant
    121 отговора

от фантастичните : Fringe, Еврика, Имало едно време, Буден, анимации – Легендата за Кора и Финиъс и Фърб (брои се за фантастика, нали?); от другите – Доктор Хаус, Заподозрян, Теория за Големия взрив :).
    Тази година започнах и Тера Нова и Алкатраз, ще ги гледам пак, в случай, че някой бъде продължен, а също ще гледам и новите сезони на Доктор кой и Падащи небеса.

Неделчо Ласков
    Неделчо Ласков
    Participant
    41 отговора

Охо!
    В момента: НИЩО! 😀

Чакам нови (сигурни) сезони на: ‘Doctor Who’ и нефантастичния ‘Burn Notice’
    Надявам се да продължат: ‘Torchwood’, ‘Alcatraz’ и ‘Terra Nova’

air
    Participant
    7 отговора

В момента следя „Eureka“, „Common Law“ и „The Newsroom“ иии чакам с нетърпение
    Алфи, Doctor Who и Torchwood.

Неделчо Ласков
    Неделчо Ласков
    Participant
    41 отговора

А дано да го дочакаме този Torchwood!!!

air
    Participant
    7 отговора

Стискам палци от немай кога, дано. Вчера започнах да гледам и „Алкатраз“ и както е тръгнало май и за него ще се надявам.

Петър Атанасов
    Петър Атанасов
    Keymaster
    134 отговора

Аз пък сега гледам новата Никита, а ежеседмично си следя Истинска кръв и Еврика

Неделчо Ласков
    Неделчо Ласков
    Participant
    41 отговора

Ние май имаме еднакви вкусове… 🙂 И аз се надявам за Алкатраз.

Мира
    Мира
    Keymaster
    100 отговора

E, Алкатраз го спряха, май няма място за надежди, освен ако не стане някоя врътка с интернет разпространителите, но ме съмнява. Иначе кажете дали новата Никита става. Само като видях актрисата на плаката и се отказах да я гледам.

Петя Ивайлова
    Петя Ивайлова
    Participant
    121 отговора

Днес гледах премиерата на втори сезон на Person of interest – машината на Финч изглежда е изкуствен интелект и някаква злодейка иска да я „освободи“, за да промени света. Дали това означава, че и този сериал всъщност е научна фантастика? До сега всички, които го гледаме, вярвахме, че е просто екшън?!

Петър Атанасов
    Петър Атанасов
    Keymaster
    134 отговора

По препоръка на читател, започнах испанския „Корабът“. Всъщност не е никак лошо сериалчето, поне засега 🙂

• Трябва да влезете в профила си, за да отговорите в темата.