Форуми Игрите

Коя е любимата ви игра с фантастични елементи?

• Автор
    Публикации
    Мира
    Мира
    Keymaster
    100 отговора

Пишеш къде какво да правиш, за да помагаш на играчите. Да си призная на The Longest Journey съм се допитвала до подобни жокери 😀

Петър Атанасов
    Петър Атанасов
    Keymaster
    133 отговора

Нееее, това е walkthrough. Калин има предвид, според мен, да снимам докато играя и да кача клипчетата в ютюб.

Кал
    Кал
    Participant
    63 отговора

Точно това имам предвид. 🙂

Като гледам колко playthroughs на съвсем нови игри си седят, без да ги пипа някой – надали ще те погнат за права…

Друг е въпросът дали програма като FRAPS ще ти тръгне на машината. (Аз съм под Линукс, както казах, и само си ги приказвам тез неща. Голям съм теоретик, ей… 😀 )

rado84
    Participant
    4 отговора

Perfect World. Преди това беше Cabal, но я развалиха и сега (отново) цъкам Perfect World, но едва след като той претърпя сериозна промяна в геймплея.

Shepard
    Participant
    1 отговора

Доста часове съм прекарал пред монитора, играейки StarCraft и най-вече WarCraft (голяма грешка, знам 🙂 ). От малкото по-нови игри, които тръгват на машината, ми хареса Mass Effect (2), а сега от няколко месеца следя и чакам Guild Wars 2 (въпреки че си обещах да не се занимавам повече с mmorpg-та) – изглежа доста добре от това, което съм видял.

Петя Ивайлова
    Петя Ивайлова
    Participant
    121 отговора

Heroes of might and magic, може би 3 – харесвах много 2Д графиките! Преди години имах и 3, и 2, а по-късно играх много и на четворката, но не ми беше чак толкова интересно. Тези дни се опитах пак да си сваля някоя (носталгия;) ), но въпреки че знам как става, все не ми се получава добре, и за сега се отказах да опитвам.

rhymer
    Participant
    1 отговора

За фантастичните елементи определено ще да е Freelancer..

Valek
    Participant
    13 отговора

Ще го напиша с големи букви да се чете 😉 ARCANUM Невероятна игра. Малко стара, но от създателите на не безизвестната (втората ми по класация игра) fallout отцепили се на по късен етап от групата и основали Troika Games. Иначе в днешно време са на добра позиция сериите Elder Scroll: Morrowind и Bloodmoon и последвалото Skyrim.

Петър Атанасов
    Петър Атанасов
    Keymaster
    133 отговора

Щом е стара, ще я пробвам 🙂 Дано да е достатъчно стара, че да ми тръгне на щайгата 🙂

Valek
    Participant
    13 отговора

Почти съм сигурен, че няма да имаш проблем да я подкараш 🙂

stalker
    Participant
    8 отговора

Някой играе ли S.T.A.L.K.E.R. ?

Мира
    Мира
    Keymaster
    100 отговора

S.T.A.L.K.E.R. и компютъра ми нещо не се разбират. Каквото и да правя ми забива когато ме нападат глутница кучета.
    Иначе на скоро ме впечатли силно Bioshock Infinite – препоръчвам силно на всеки да я изиграе.

stalker
    Participant
    8 отговора

Не би трябвало да има проблем.
    S.T.A.L.K.E.R. не изисква чак толкова суперски компютри. При мен си върви нормално на обикновена конфигурация от 2008-ма г.
    дръпни си някой друг мод

ilko37
    Participant
    1 отговора

Dreamfall the Longest Journey, за жалост от 2006та година и още чакам продължение.. Май и Remember me ще е интересна, но ще ми е необходим сериозен ъпгрейд на компа.

Мира
    Мира
    Keymaster
    100 отговора

+1. И аз от много време я чакам и вече се вижда светлина в тунела. Ако не си видял ето малко инфо: //scifi.bg/?p=17123

• Трябва да влезете в профила си, за да отговорите в темата.