Форуми Сериалите

Любим герой от Игра на тронове

• Автор
    Публикации
    Петър Атанасов
    Петър Атанасов
    Отговорник
    132 отговора

Излишно е да предупреждавам негледалите сериала да не четат тази тема, защото сигурно ще има спойлери 🙂

Кой е вашият любим герой от сериала/книгите ако имате такъв? Аз отсега да си кажа, че не съм чел нищо, само съм гледал сериала.

Моята любима героиня е Церсей. Още от преди сериала съм фен на Лена Хеди (от „Терминатор: Хрониките на Сара Конър“), а самата героиня има точно толкова злоба в себе си, колкото да й се кефиш, без да я мразиш 🙂 А сега след много якото изиграване на последната сцена с Джофри определено мога да заявя това си пристрастие с гордост! Много ми харесва как през повечето време го играе сдържано (само си позволява по някоя ехидна усмивчица или злобен поглед) и избухва във важните моменти.

SargoS
    SargoS
    Участник
    21 отговора

На този тип въпроси винаги е трудно да се отгови. Кой ти е любимия филм? Коя ти е любимата книга? Сериал? По- скоро топ 3 мога да кажа:

SargoS
    SargoS
    Участник
    21 отговора

Нещо има ограничение за символите на коментара и ми дава грешка то пробвам да си го постна…

Валентин Стайков
    Валентин Стайков
    Участник
    6 отговора

Книгите само са ми ги разказвали ( с доста подробности ), но гледам сериала с голям интерес. Определено Джон Сноу ми е любимец 🙂 Може би най – вече защото намирам доста прилики със самия себе си 🙂

Мира
    Мира
    Отговорник
    100 отговора

Денерис и Аря са ми любимките. И двете назлобени и в гонене на отмъщение. Джуджето също е много готин.

dimana1002
    Участник
    1 отговора

Денерис определено ми е любимка,но и джуджето е супер яко!!! Самите книги не сам чела,но сериала гледам с огромно удоволствие!!!

• Трябва да влезете в профила си, за да отговорите в темата.