Форуми Игрите

Mass Effect

• Автор
    Публикации
    Петър Атанасов
    Петър Атанасов
    Отговорник
    134 отговора

Най-накрая изиграх трите мас ефекта 🙂 За мое щастие играх всички с длц-тата им, та крайщата на тройката не ми се сториха толкова отвратителни, но пак има какво да се желае ахаха 🙂

Като цяло евала обаче за цялата трилогия! Като за игра историята си е супер и е страхотно, че може да се развие по толкова много начини (с изключение на края).

Кой друг я е играл? Кого спасихте в първата част – Кейдън или Ашли? С кого се залюбихте? Кой ви умря от другите герои?

Аз си поддържах отношенията с Лиара през всичките игри и никой не ми умря, гледах винаги да спасявам всички 🙂 И въпреки че постигнах някакъв доста голям war score за края, точно тогава се прецаках, защото реших да застрелям тъпото детенце и се оказа, че това унищожава галактиката 🙁

Мирослав Димитров
    Мирослав Димитров
    Участник
    11 отговора

Играта беше супер изживяване и най важното… вървеше ми супер на щайгата 🙂 . Аз спасих Аидън, чисто практично, после имах малко вземане-даване със синята мацка 🙂 , и накрая избрах да унищожа Косачите, просто не смятам, че някой трябва да принежава подобна сила, било то и благорозния Джон Шепърд 😉 . Като цяло 5.75 ми е оценката

Мира
    Мира
    Отговорник
    100 отговора

Играта е в топа, няма какво да се лъжем. Може би единствено халфата е по-ангажираща от към герои и история. Разбира се, че спасих Ашли :D, Eйдън ме дразнеше много. Иначе се зарибявах с човеците. Заради негъра във втората игра го обърнах на мъжки Шепърд :). Във втората игра ми умря Джак и мисля, че това е единствената ми загуба от екипажа. Накрая взех червения край (който смятам за най-добър), но имах малка армия и що годе всичко измря заедно с рийпърите. Също съжалявям, че гръмнах Моридин и опропастих лека, после се оказвало, че можеш да имаш всички раси на своя страна, а не да правиш избор – единственото което ме надразни в играда…

• Трябва да влезете в профила си, за да отговорите в темата.