Форуми Игрите

Онлайн игри

• Автор
    Публикации
    Петър Атанасов
    Петър Атанасов
    Отговорник
    133 отговора

Играете ли онлайн игри? Кои са успявали да ви зарибят?

На мен много ми харесваше едно време Икариам – може да се определи като фентъзи 🙂 Строят се древногръцки градове, но се стига до доста по-нови технологии от техните.

Неделчо Ласков
    Неделчо Ласков
    Участник
    41 отговора

Отдавна спрях да играя такива. От време на време влизам да цъкна един билярд онлайн, ама то май не се брои…

Петя Ивайлова
    Петя Ивайлова
    Участник
    121 отговора

до преди около година играех Лейди популар, но ме ядоса и се отказах, и лейдито ми … умря :)) Но никога не съм играла онлайн игра с фантастични елементи – нямам време за това поне сега, а и не бих се захванала, ако ще изисква непрестанна бдителност като Лейдито(нещо като супер-досадно тамагочи, което не ти позволява да се отделиш от играта за 2-3 дни, примерно).

Петър Атанасов
    Петър Атанасов
    Отговорник
    133 отговора

Ооо, в Икариам не смееш и за 1 час да оставиш играта – там винаги може някой да те нападне или съюзът да има нужда от теб в друга битка. Евентуално ако си пресмяташ много внимателно производството на ресурси и войска може да си позволиш да влизаш веднъж на ден, но пак за няколко часа, защото прехвърлянето им по градовете също иска време.

Известно време след като се отказах от икариам пробвах София уорс, но както каза то си е като тамагочи 🙂 Сигурно ми е умрял апокалексчо вече 🙂

Кал
    Кал
    Участник
    63 отговора

Mardek, Chapters 1-3 and counting.

Не си признавам колко часа съм утепал там. Даже и с бой не. Ама какво да направя, като е толкова умно написана. 🙂

А едно време се подвизавах в един MUD, The Two Towers, по Средната земя на Толкин.

Мира
    Мира
    Отговорник
    100 отговора

Ааа и аз се опитвах да играя MUD-ове по колелото на времето, но като се загубех в някаква гора и до там.

Неделчо Ласков
    Неделчо Ласков
    Участник
    41 отговора

А аз ся разцъквам KOLONIATA! Харесва ми! А и все още се развива…

Кал
    Кал
    Участник
    63 отговора

@pepper – търси си другарчета-водачи. 🙂

Мира
    Мира
    Отговорник
    100 отговора

Нещо ме зарязваха на втората минута, явно не ставам за чирак 😀

Valek
    Участник
    13 отговора

Под онлайн игри, нямате в предвид MMORPG, нали? Аз съм играл почти всички и честно казано, повече харесвам сингъл рпг игрите. Има история, развитие, обрати, забавни персонажи и да се играе, когато на теб ти харесва 🙂 Иначе, все пак, за да не изглежда, че пиша на неподходящото място: Какво ще кажете за зеленият дракон примерно?

Преди време бях намерил една много забавна flash – игра с герой, които качваха доста нива и всяка дреха, всяка броня, оръжие или щит, се сменяваха. Имаше доста умения и беше много забавна, но писна, а вече не и помня името. Сега на скоро играх D&D: Heroes of Neverwinter нещо ново, но си е старото в нов вид. Всъщност, дори не е качествено. Забвана ми беше Warstorm, ама тя пък е с карти. За игри мога да говоря много, но само ако има интерес 🙂

Петър Атанасов
    Петър Атанасов
    Отговорник
    133 отговора

Ами онлайнки като ikariam или sofiawars имах предвид като пуснах темата 🙂 А между MMORPG и сингъл RPG и аз предпочитам второто. Плюс, че като започна да зациклям на някое ниво, винаги мога да си пусна чийтовете и да продължа напред без много да си губя времето 🙂

Sjiksan
    Участник
    19 отговора

А, СофияУарс си беше зарибявка.

Петър Атанасов
    Петър Атанасов
    Отговорник
    133 отговора

Аз вече играя онлайнки само на телефона 🙂 Dragonvale е единствената, която не ми е писнала и се е задържала за по-дълго.

Sjiksan
    Участник
    19 отговора

На телефон цъкам само Top Eleven.

• Трябва да влезете в профила си, за да отговорите в темата.