Форуми Сериалите

Sherlock Season 3

• Автор
    Публикации

e01
    Отговорник
    26 отговора

Не знам как ви се харесва този сериал, но в момента направо не мога да си намеря място по случай обявяването на датата за първия епизод, и реших да пусна една тема със информация за случващото се.
    http://l.yimg.com/os/publish-images/tv/2013-11-08/673acbad-274c-42fe-96c5-83aabb26bf5e_sherlock-season-3.jpg
    Обясняването на сюжета на Шерлок е доволно лесно – това са Шерлок Холмс и доктор Уотсън пригодени за нашето време. В главните роли са Бенедикт Къмбърбач, който вероятно си спомняте от Star Trek Into Darkness, и Мартин Фрийман (Hobbit – An Unexpected Journey, The Hichhiker’s Gude To The Universe), а сценаристите са Стивън Мофат и Марк Гейтис – дълги години работили по Doctor Who. Тези двамата са невероятни фенове на Конан Дойл и много кадърно прилагат класическите истории на детектива към днешното време, като резултатът е невероятно забавление както за добре запознатите с класическата материя, така и за всички останали.
    Първите два сезона бяха истински световен хит, като нови епизоди не е имало от 2 години, съответно интернет се пръска по шевовете в момента :D.
    Датата за първия епизод – The Empty Hearse – 1.1.2014 – беше много помпозно обявена от BBC посредством тази кокетна катафалка: http://www.independent.co.uk/incoming/article8972669.ece/ALTERNATES/w620/sherlock-lives.jpg
    А тези, които на 23-ти са стриймвали The Day Of The Doctor със сигурност са видели и трейлъра в края на епизода – http://www.youtube.com/watch?v=4Vq4s8n8vxw

Като цяло сериалчето си струва гледането, препоръчвам го на всички, пък и е много кратичко – 6 епизода до сега. Не го пропускайте.

Петър Атанасов
    Петър Атанасов
    Отговорник
    132 отговора

Какво? 2 сезона и само 6 епизода? Добре де, може и да се прежаля да го изгледам 🙂 По принцип нямам много време вече за сериали, а и много мразя кримки. Дори ако са омешани с фантастика, пак са ми скучни. Но бих хвърлил едно око на Шерлок – и заради Мофат, и заради Къмбърбач, и заради ВВС.

e01
    Отговорник
    26 отговора

Те са по час и половина, и все пак недостатъчно за мене :(. От нова година ще ги гледам и новите три епизода, ама после пак суша 😀

Неделчо Ласков
    Неделчо Ласков
    Участник
    41 отговора

Страхотен е сериала!!! Направо те разпилява за тия 6 епизода. Някои сериали с години не могат да ме впечатлят толкова, колкото този само за два сезона (от по 3 серии).
    Само да уточня, че всъщност са 7 серии – пилотният епизод има две версии с малки различия. Лично смятам, че неизлъчената версия е по-добра!

Петя Ивайлова
    Петя Ивайлова
    Участник
    121 отговора

И аз обичам сериала – гледала съм Къмбърбач и в други роли и не го харесвах, но от тази роля ми стана симпатичен. Радвам се, че ще е толкова скоро – новата година ще започне с нещо хубаво! Неделчо – къде я намери тази неизлъчена версия – дай линк? Аз съм гледала само една… Ако нямаш линк, поне кажи къде са различията? 🙂

Неделчо Ласков
    Неделчо Ласков
    Участник
    41 отговора

В трорента с целия сезон в замунда… Просто я имаше. И аз не знаех че има такво нещо, но са я включили в бокссета.

Петя Ивайлова
    Петя Ивайлова
    Участник
    121 отговора

Благодаря, ще погледна. Гледах ги след излизането им, и не знаех, че има и общ торент.

Петър Атанасов
    Петър Атанасов
    Отговорник
    132 отговора

Забелязвам, че авторът на темата сега е Deleted User. Ако момчето се върне, може ли да ми напише дали сам си е изтрил профила или е имало някакъв проблем с форума?

Неделчо Ласков
    Неделчо Ласков
    Участник
    41 отговора

WOW! Тъкмо изгледах последния епизод! Знам, че е късно, ама сега имах възможност. WOW! Кога идва следващия сезон?!? Нямам търпение!

Петя Ивайлова
    Петя Ивайлова
    Участник
    121 отговора

Четвърти сезон със сигурност ще има – някои спекулираха, че ще бъде още тази година – около Коледа, но за сега не се знае (едва ли). Във всеки случай, от телевизията са казали на авторите да побързат.

Неделчо Ласков
    Неделчо Ласков
    Участник
    41 отговора

Българска фен група във Фейсбук:
    https://www.facebook.com/groups/445600892207119/

Валентин Стайков
    Валентин Стайков
    Участник
    7 отговора

Невероятен сериал. Толкова се въодушевих, че започнах да си търся дълго палто. Намерих някакви от сащ, че тук са много скъпи и сега ще поръчвам 😀

• Трябва да влезете в профила си, за да отговорите в темата.