• Автор
    Публикации
    Петър Атанасов
    Петър Атанасов
    Отговорник
    132 отговора

Някой правил ли се е на бог със Spore? Знам, че е стара, но едва наскоро си я свалих и ме заинтригува 🙂 Какво мислите за нея? Какви изроди получавате от много еволюция накрая 🙂

Петя Ивайлова
    Петя Ивайлова
    Участник
    121 отговора

Преди години четях доста списание PC world – имаха дълга статия за тази игра и много исках да я пробвам, но нямах възможност. Дали ще тръгне на Уиндоус ХР? 😉

Станимир Ставрев
    Станимир Ставрев
    Участник
    15 отговора

Ще тръгне. Играта е старичка и не би трябвало да има проблем. Аз лично не съм я играл.
    Ето ти изискванията на играта за да си прецениш 🙂
    Processor: 2.0 GHz P4 processor or equivalent
    Display Card!: A 128 MB Video Card, with support for Pixel Shader 2.0
    Memory: 512MB
    Free Disk Space: 6GB
    Operating System: Windows XP/Vista

Петър Атанасов
    Петър Атанасов
    Отговорник
    132 отговора

Аз си мислех, че нещата ще приключат с превземането на планетата, а то тепърва най-интересното започвало 🙂 Построих си космически кораб и сега изследвам вселената. Малко е наивно, че имам „универсален преводач“ и че супер много планети са населени, но е интересно. А започнах развитието си от едноклетъчно 🙂

Има много интересни идеи тази игра и е доста нестандартна – жалко, че не е малко по-нова, да имат възможност за по-добра графика и повече развитие на възможностите (сега има по малко от всичко, а можеше да има по много от всичко 🙂 ). Но всъщност кой знае, играя я от 2 дена само и не съм пробвал експанжъна, та може да има много неща, които още не съм видял.

SargoS
    SargoS
    Участник
    21 отговора

Май ще е интересна тая игра. Нещо подобно играх на Android, но не се сеща, за името на играта- пак започваш от нищото- основните елементи и еволюираш все повече… Ще трябва да се пробва 🙂

Мира
    Мира
    Отговорник
    100 отговора

Щом ти харесва тази, от така наречените God games съм чувала, че Reus, Frum Dust и Godus са добри, а са и по-новички. Може тях да пробваш.

Григор Василев
    Григор Василев
    Участник
    13 отговора

Бързо писват първите етапи на Spore, но космическите мисии накрая са готини 🙂

Мира
    Мира
    Отговорник
    100 отговора

Ако ви се играят космически истории пробвайте Kerbal Space Program. Играта се води космически симулатор и общо взето правиш космическата програма на едни зелени човечета. Всичко си е научно обосновано и има някакви ненормалници дето пращат апарати извън слънчевата система (аз докато го изкарам в стабилна орбита щях да изпочупя покъщнината). Даже се говори, че ще я въвеждат в училищата като образователно средство.

• Трябва да влезете в профила си, за да отговорите в темата.