Форуми Игрите

The Witcher

• Автор
    Публикации
    Мира
    Мира
    Отговорник
    100 отговора

Наскоро си взех The Witcher 1 и 2 (най-вече заради уникалните трейлъри на 3тата). Печелили са сумати награди, водят ги едни от най-добрите РПГ-та. Почнах да играя единицата и историята е зарибяваща, бойната система отнема малко време да се свикне, но като се ориентираш е добре. Всичко хубаво, но научих, че имало и книги в същата вселена. Някой, който е играл игрите или е чел книгите може ли да даде инфо в какъв ред да се чете-играе, допълват ли се, пречат ли си и тн. , че малко ми е объркващо всичко дето го прочетох в нета.

Ето едно малко трейлърче за непосветените и те да се надъхат 😀 :

П.П Играта преди няколко седмици я отложиха за началото на 2015-та

michelle
    michelle
    Участник
    1 отговора

Книгите са жестоки! Нямат връзка с играта, но трябва да се четат поред, за да се следва хронологията. На Инфодар са – има ги в сайта им, май ги има и в читанка.

SargoS
    SargoS
    Участник
    21 отговора

За съжаление играта не тръгва на старата ми щайга и от доста време само се ядосвам по този повод 🙂 Колкото до книгите- чел съм 2-3 от тях и трябва да кажа че хич не са лоши. Главния герой бързо ти става симпатичен и вселената е доста интересна/странна (някак ми напомня на едно любимо мое аниме: Vampire hunter D, не толкова като описания, колкото като усещане атмосфера) Иначе за реда по който се четат мога да помогна: http://chitanka.info/sequence/IDAR-VES
    А дали игрите са вързни по някакъв начин към книгите ще трябва да каже някой по- запознат…

Валентин Стайков
    Валентин Стайков
    Участник
    6 отговора

Книгите разказват историята преди игрите 🙂

Мира
    Мира
    Отговорник
    100 отговора

Ок, мерси за инфото. Значи засега застопорявам играта и подкарвам книгите. Всичко да си е по реда.

• Трябва да влезете в профила си, за да отговорите в темата.