Форуми SciFi.bg

За препоръки и критики

• Автор
    Публикации

e01
    Keymaster
    26 отговора

Тема в която може да давате идеи, препоръки и критики. Ще се радваме на всеки един градивен коментар.

gidakis
    Participant
    1 отговора

мога да помогна ако имате нещо за драскане или просто искате да смените някои от елементите skype: Gidakis

Кал
    Кал
    Participant
    63 отговора

Най-сърдечно ви желая все толкова енергия, купища читатели, а пък даже и приятели. 🙂

Аз съм повече към книжния народ, the Folk of the Book ;), но и филми не отказвам, особено ако могат да ме развълнуват или размишлюват… Мястото, което сте създали тук, ми е уютно. 🙂

Atanas_Slavov
    Participant
    3 отговора

Наричате се „онлан списание за научна фантастика“ – но нима тя е само кино? Какво мислите за представяне на най-значимите български писатели-фантасти? В последните години се изявиха наши автори, които са на световно ниво!

desis
    Participant
    9 отговора

Радвам се, че го има това „списание“, а на екипа му пожелавам успех и много читатели. Няма как да не се съгласи човек и с препоръката на Atanas_Slavov. Спомням си за български книги като „Червей под есенен вятър“ на Любомир Николов, „Обратната страна“ на Ана Величкова, разказа „Косъмът на Мохамед“ на Димитър Пеев, книгите на Любен Дилов и още, и още.

Петър Атанасов
    Петър Атанасов
    Keymaster
    133 отговора

За съжаление няма как да сме в течение с всичко, което става и излиза 🙂 Ако смятате, че някой български автор заслужава да бъде почетен в нашето списание, можете да ни пишете на имейлите (моят е peteratan@scifi.bg). Ако искате, можете дори вие да напишете статия, а ние да я публикуваме (като евентуално я редактираме за правописни и стилистични грешки).
    Друга идея, която ми хрумва е да създавате теми в Общността за любимите си български автори, а ние да направим по някое време класация, базираща се на вашите постове 🙂

Кал
    Кал
    Participant
    63 отговора

Николай Теллалов. 🙂

Ако искате интервю с него – съберете въпроси в един файл, аз ще ви дам имейл адреса му.

Неделчо Ласков
    Неделчо Ласков
    Participant
    41 отговора

За българско произведение от жанра се сещам за „В един есенен ден по шосето“ на Павел Вежинов – малко в стила на Doctor Who!!!

А реално исках да попитам, имате ли човек от екипа във Варна? Защото смятам, че ще е много хубаво да залепя някой друг плакат на списанието в Математическата гимназия – не знам за другите гимназии, но ние си имаме и клуб за научна фантастика (тясно специализиран в книгите, ама…)! Смятам, че ще е добра реклама да се появят плакати на ключови места – включително средношколския отдел на градската библиотека. Нямам предвид да облепяте стълбовете, а само там където има смисъл… Аз лично бих помогнал с поставянето на плакати – в МГ, в библиотеката и в НАОП „Николай Коперник“… Може да се свържете с мен на e-mail: n.laskov96@gmail.com

Неделчо Ласков
    Неделчо Ласков
    Participant
    41 отговора

И още нещо – мисля, че ще е добре да сменяте по-често картинките в сменящия се банер с последните статии, ревюта и класации…

Кал
    Кал
    Participant
    63 отговора

@Nedelcho_Laskov: Имаш ли връзка с варненския клуб „Землемория“ (http://www.zemlemoria.org)?

Мога да ти дам мейли на някой от хората там.

Неделчо Ласков
    Неделчо Ласков
    Participant
    41 отговора

Не, не съм контактувал с тях… Но по-скоро, екипа на списанието трябва да се свърже с някой от „Землемория“.

e01
    Keymaster
    26 отговора

@Nedelcho_Laskov: Във Варна не, Шумен и София

Ще се опитаме и да направим връзка с екипа от „Землемория“

Кал
    Кал
    Participant
    63 отговора

Само да предупредя: Те в последните години не се сбират много редовно, а ако са оставили официален адрес, не се знае кой го проверява.

Та – ако им пишете и не отговарят, драснете един ред на нас в Човешката (poslednorog -а- gmail). Ще ви пратим лични адреси на някои Землеморци.

Неделчо Ласков
    Неделчо Ласков
    Participant
    41 отговора

Променихте ли нещо по мобилната версия?!? Преди беше по-добре – или поне аз така мисля. :-S

e01
    Keymaster
    26 отговора

Временно е спряна, докато не се реши малък технически проблем.

• Трябва да влезете в профила си, за да отговорите в темата.