Форуми Сериалите

Кой сериал гледате в момента?

• Автор
    Публикации
    Sjiksan
    Участник
    19 Replies

Що бе? Анимето си е класика. :)) Аз на Дисни най се кефя на „Финиъс и Фърб“.

МираМира
    Отговорник
    100 Replies

Заради Югио всички се прибирахме да гледаме и като свърши пак навънка :-))

Sjiksan
    Участник
    19 Replies

Така беше. B-)

Петър АтанасовПетър Атанасов
    Отговорник
    142 Replies

Явно в моя квартал не е бил популярен 🙂 Ние така се прибирахме за Смъртоносна битка сериала и после пак излизахме да обсъдим епизода и да продължим с игрите 🙂 Отделно аз се прибирах и за Лекс, ама това си остана единствено моя мания 😉

Петя ИвайловаПетя Ивайлова
    Участник
    122 Replies

И аз го гледах Юги – само първите сезони, но май не бях много малка… „Патешките истории“ ми беше любим заради Скрудж, а харесвах „Чернокрилия паток“, заради супергеройския елемент. Естествено и „Войната на зверовете“ – доскоро не знаех, че този сериал се води някаква трансформърска класика.
    В момента „Финиъс и Фърб“, и Кора са единствените анимации, които гледам.
    Каня се да започна втори сезон на Революция, но все още не мисля, че е кой знае какво…
    „Шерлок“ е страхотен!
    От новите (ще)гледам : Слийпи Холоу, Утрешните хора, Стоте, Хеликс, Атлантида (поне ще го започна, не знам до кога ще го гледам..), Имало едно време в страната на чудесата… Може да хвърля едно око на Аутлендера, но не съм много сигурна. По-скоро ще изчакам да мине първи сезон, ще прочета отзивите и ревютата, и тогава ще реша.

Нед ЛасковНед Ласков
    Участник
    42 Replies

Някои от сериалите, които гледам или на които чакам нов сезон:
    1. Doctor Who
    2. The Big Bang Theory
    3. Sherlock
    4. Arrow
    5. Falling Skies
    6. Da Vinci’s Demons
    7. Supernatural
    8. Under the Dome

HLNGR
    Участник
    2 Replies

хаха 🙂 Вие само сериали ли гледате 😉 Новият Шерлок е много добър 🙂

Участник
    122 Replies

Аз гледам предимно сериали (т.е. когато гледам нещо, не през цялото време 🙂 ). Телевизията е ужасна – напоследък я мразя и не мога да понасям реалити (с изключение на някои документални предавания, заради които си струва да си плащам кабелната). Новият Шерлок е странен – първият епизод ми хареса много, но вторият не съвсем. Имаше отделни интересни моменти – особено към края, но като цяло не съм сигурна, че ми допадна…

Отговорник
    142 Replies

Да, и аз гледам основно сериали, много малко филми. Но не по телевизията, вкъщи нямам телевизор, само по другия начин – не ми се слушат дублажи и не ми се гледат реклами.
    Скоро ще започвам Под купола – хубав ли е? Колебая се дали преди него да не почна Атлантида.

Нед ЛасковНед Ласков
    Участник
    42 Replies

„Под купола“ ме изненада приятно. Всъщност нямам търпение да почне новия сезон, защото първия свърши с cliffhanger…

Отговорник
    142 Replies

Изгледах и Атлантида, и Под купола. На Атлантида мисля скоро да напиша даже ревю, та няма да го коментирам тук, но Под купола… определено очаквах повече. Започна обещаващо, дразнеше ме, че пускат на час по лъжичка, но се търпеше. Имаше някои пропуски в сценария, но се търпеше. Постепенно обаче започна да става от абсурдно по-абсурдно и в крайна сметка останах разочарован. Ще му гледам сигурно втория сезон, но ако продължи да става все по-тъпо може и да го зарежа (както направих с „Революция“).

djin
    Участник
    2 Replies

Започнах да гледам From dusk till dawn.До сега съм изгледал 2 серии.Изглежда обещаващо……,но да видим по-нататък.

Участник
    122 Replies

Започнах и Стотимата – не лоша първа серия, макар че има недостатъци. Не знам защо някои хора веднага критикуват, че науката на сериала била неправдоподобна и такива работи – в нито един сериал науката не е точна – подробностите нямат такова значение, а и колко от зрителите всъщност разбират нещо от това? Хеликс става все по-странен – определено не очаквах такова развитие… Въпреки всичко, се надявам да има втори сезон. 😉
    Зарязах Революция – не съм гледала последните 2-3 серии, но и нещо не ми се гледат…

salamandar
    Участник
    1 Replies

Изгледал съм много….много….много. Това, което искам да препоръчам е The Lost Room. Невероятен мини сериал с най-оригиналния сюжет, който съм гледал.

МираМира
    Отговорник
    100 Replies

Почнах да гледам Resurrection. Препоръчвам. Поне за сега всичко си е на ниво и 8те обявени епизода ме водят на мисълта, че няма да има твърде голямо разтягане на локуми.

• Трябва да влезете в профила си, за да отговорите в темата.