Форуми Сериалите

Кой сериал гледате в момента?

• Автор
    Публикации
    Петър АтанасовПетър Атанасов
    Отговорник
    142 Replies

Under the Dome става все по-тъп и по-тъп, просто нямам думи. Какво повече да иска човек? Може би малко логика, малко акъл в героите, по-малко идиотизъм, по-малко боза… Падението е по-рязко и от тези на Heroes и Prison Break.

Иначе аз в момента гледам The Strain, Doctor Who и си свалих да пробвам Dead Like Me.

Мирослав ДимитровМирослав Димитров
    Участник
    11 Replies

От фантастичните : Under the dome / za sega/ , The strain, Doctor Who, Outlander / то няма много фантастика там ама … долу-горе/ , The last ship, Person of interest and Once Upon a Time. Впрочем планирам да вида агентите на щит и флаш, а чакай и Стрелата гледам 🙂

Nedev88Nedev88
    Участник
    32 Replies

Снощи изгледах 4 сезон на The walking dead. Като излючим 2 сезон, който за мен бе безбожно скучен, то сериала ми хареса доста. Доста хора определят 4 сезон като разтягане на локуми, а пък на мен ми беше най-интересен 😀 И сега нямам търпение да започне 5 сезон.

Мисля да пробвам Roswell. Старичък, но пък от резюмето звучи интересно.

samwise
    Участник
    3 Replies

И аз нямам търпение за 5 сезона на „мъртъвците“. Иначе в момента гледам Almost Human и съм крайно разочарован че не са го подновили. А и някакъв нов – Forever e започнал и мисля да му дам шанс 😀 .

Григор ВасилевГригор Василев
    Участник
    13 Replies

Тея криминалните с елементи на фантастика не са ми много любими. Липсват ми хубавите фентъзита, липсва ми „Легенда за търсача“.

Петя ИвайловаПетя Ивайлова
    Участник
    122 Replies

Сега гледах третия епизод на „Завинаги“ – харесва ми. Харесвам както шоуто, така и актьорския състав – не е най-интересното, но е много приятно.
    Спойлер: Мисля, че скоро ще се включи и Джейми Бамбър, а винаги ми е приятно да видя актьори от други любими сериали в някой от тези, които следя в момента 🙂

Nedev88Nedev88
    Участник
    32 Replies

Започвам Игра на тронове. Отказах се от Roswell. Няма такава заспала романтика. 😀

МираМира
    Отговорник
    100 Replies

Forever ми прилича на тотално копие на Касъл, само че детективката само следва главния герой по петите без да свърши грам работа + фантастичен момент, който се засяга в 0,01% от времето. След Fringe не вярвам скоро да измислят нещо толкова добро в този поджанр.

eleos
    Участник
    6 Replies

Боря се със Sleepy Hollow, докато чакам Outlander. SH-а нещо ми става тъп, а май няма да дочакам Outlander-a, книгата ми е качена в телефона., но пък е супер бавно развитието. 🙁

МираМира
    Отговорник
    100 Replies

Пробвай с The White Queen – нещо подобно е на аутландъра, но става въпрос за дворцовите игри на женската част от благородниците по времето на войната на розите. Пак на места е муден, но може да ти съкрати малко чакането до април месец 🙂

Nedev88Nedev88
    Участник
    32 Replies

Тегля Orphan Black. Чух добри отзиви за него. Иначе снощи продължих GOT, че бях си дал почивка от него на 3-ти сезон. Гледам и Dead set.

Петър АтанасовПетър Атанасов
    Отговорник
    142 Replies

Откога го хвалим и прехвалваме Orphan Black 🙂 Май на края на годината пак ще му дам най-много точки за най-добър сериал. Dead Set е готин, но са само 6 серии, то си е минисериал 🙁

samwise
    Участник
    3 Replies

Някой гледа ли новия сериал на Netflix – Marco Polo? Не знам дали е в нашия жанр, но мисля да му хвърля едно око 😀

Петя ИвайловаПетя Ивайлова
    Участник
    122 Replies

Сега догледах финала на „Легендата за Кора“ – хубав сериал, но несравним с този за Енг. След всички спойлери, които прочетох сутринта за това как по-свободомислещите зрители трябва да се радват защото Кора и Асами са „заедно“, очаквах да се разцелуват накрая, но нямаше нищо такова. Не ми изглежда като да са заедно в този смисъл и всъщност ми е неприятно, че повечето хора възприемат нещата толкова опростено – все едно никой не вярва, че може да съществува такова нещо като истинско сърдечно приятелство (т.е. такова между мъж с мъж, жена с жена и жена с мъж, които се обичат искрено, без да имат желание да се натискат).

Nedev88Nedev88
    Участник
    32 Replies

Гледам Orphan Black и Arrow паралелно. Първи сезон на ОВ ми хареса много. Нещо такова ми се гледаше. Сега тегля 2-ри сезон. А пък от Стрелата никак не съм впечатлен засега – плосък сюжет, клиширани реплики, не особено интересни герои, предвидим. Става, ако няма нищо друго за гледане.

• Трябва да влезете в профила си, за да отговорите в темата.