Форуми Кино

Най-надценени филми

• Автор
    Публикации
    Nedev88Nedev88
    Участник
    32 Replies

Имах един спор наскоро по тази тема, та ми стана интерено – кои са най-надценените филми/поредици според вас? Говорим не толкова за боксофис(но и той може да се вземе предвид) , колкото за оценки и хайп. Жанрът също няма значение.

Моите са:

– Аватар – радвам се, че хората се осъзнаха последно време колко посредствен е този филм. Когато беше на мода всички искаха да го гледат и много хора си слагаха аватари във фейса като профилни или заглавни. Лошото е, че предстоят продължения и сигурно ще е същото.

– Кръстникът /поредицата/ – мафиотите никога не съм ги намирал за интересни персонажи.

– Междузвездни войни /цялата поредица/ – 😀 😀 тук яко хейт ще отнеса. Разбирам защо хората на 30+ години харесват тази поредица, но тук нещата опират до фанатизъм, брутален фанатизъм.

– Батмановата трилогия на Нолан – Батман: началото – пет пъти заспах. Ужасно скучен, а има 8+ оценк в IMDb. Черният рицар е добър като цяло, ама да е 4-ят най-добър филм за всички времена в IMDb – аре бегай. Нищо повече от поредния супергеройски филм.

Петър АтанасовПетър Атанасов
    Отговорник
    142 Replies

Абсолютно съм съгласен с твоя списък. Добавям Хари Потър и Кинг Конг. Нолановия Батман едваааааам го издържах, а втория, дето се водел по-хубав, направо го спрях по средата.

• Трябва да влезете в профила си, за да отговорите в темата.