Форуми Сериалите

Кой сериал гледате в момента?

• Автор
    Публикации
    Мирослав Димитров
    Мирослав Димитров
    Participant
    11 отговора

Marco Polo не е от нашия жанр, но е добър на мен ми хареса, препоръчвам го за хора, които се интересуват от история, долу горе е точен, само малко са посменили някой години 😉

Петя Ивайлова
    Петя Ивайлова
    Participant
    121 отговора

Гледах Библиотекарите – изключително несериозен сериал, но става, ако всичко друго е в почивка 🙂 Сега очаквам Галавант – тъжно е това, че вероятно ще ми хареса и ще го спрат след 3-4 серии.

samwise
    Participant
    3 отговора

Аз изгледах първите две ( или четири – зависи как броите ) части на Ascension и мисля тази вечер да го довърша. Някой друг гледал ли го e?

Петя Ивайлова
    Петя Ивайлова
    Participant
    121 отговора

Мислех да гледам Ascension, но прочетох спойлери за някои от обратите, и се отказах за сега. По-нататък, ако ми дойде подходящо настроение, може да го гледам.

anichka88
    Participant
    1 отговора

Тъкмо си свалих петия сезон на Eureka, харесвам също много Orphan Black , гледам и Resurrection 🙂

Петя Ивайлова
    Петя Ивайлова
    Participant
    121 отговора

По случай Великден (и това, че за момента спрях да гледам някои от сериалите си, защото ме е яд на тях…) започнах A.D. The Bible Continues. Всъщност първият епизод е изненадващо приятен, като за нещо толкова познато и предъвквано. Има доста фентъзи – направо си е за каталога на сайта 🙂

Петър Атанасов
    Петър Атанасов
    Keymaster
    134 отговора

Свърших първи сезон на Preacher – с твърде объркани впечатления съм, за да му пиша ревю. Обичам, когато сериалите са странни, но не и когато са прекалено странни.

Продължавам с втори сезон на „Аш срещу злите мъртви“ и после ще видим кой нов сериал да пробвам.

• Трябва да влезете в профила си, за да отговорите в темата.