Форуми Сериалите

Кой сериал гледате в момента?

• Автор
    Публикации
    Петър АтанасовПетър Атанасов
    Отговорник
    142 Replies

Най-накрая започнах Хеликс. Не е нещо зарибяващо, но все още не ме е отказал. На трета серия съм – дано нещата все пак да започват да се раздвижват, защото засега ми е доста муден. На Мира изобщо не й хареса, защото бил предвидим – не е толкова предвидим според мен (гледай Революция да видиш какво значи тъп и предвидим сериал), но определено има нужда от повече динамика и повече герои. 13 серии да си приказват само и да си крият тъпите тайни един от друг със сигурност ще ми писнат.

ПС: Добре, изгледах и четвърта серия – вкараха малко динамика, но сега пък определено стана доста предвидимо :)) Май нямам угодия 🙂

Колкото до предишните писали – Изгубената стая съм го гледал, но нещо не ми хареса реализацията като цяло. Не беше лошо, но и не беше нещо супер яко, поне за мен. Стотимата и Възкресението няма да ги гледам докато не ми кажат още поне 10 човека че са добри сериали.

Григор ВасилевГригор Василев
    Участник
    13 Replies

Аз си чакам новия сезон на Гейм оф тронс 🙂

Михаил СтаневМихаил Станев
    Участник
    4 Replies

Тъкмо видях, че се е появил (вчера) пилотния епизод на Dominion, надявам се да е нещо интересно за иначе леко празното лято от към сериали. Някой да го е гледал вече?

Отговорник
    142 Replies

Аз ще го пробвам със сигурност, но чакам да се натрупат повече епизоди, че мразя да гледам 1 по 1. Иначе сега гледам Revenge (нищо, че не е фантастика) и Continuum, а като свърша излязлото от тези двата ще видя новия сезон на Да Винчи.

Станимир СтавревСтанимир Ставрев
    Участник
    15 Replies

Breaking Bad – определено един от най-добрите сериали който съм гледал въобще.

Nedev88Nedev88
    Участник
    32 Replies

в момента гледам Lost Girl. Не е моя жанр, но става да си уплътнявам времето. Иначе чакам новия сезон на Haven и много се надявам да има нов сезон на Continuum.

Отговорник
    142 Replies

Загубената е много яка, уж е долнопробна и тийнейджърска, но мен ме зариби. 4-ти сезон обаче е ужасен и главната след като ражда погрознява, надебелява и се сбръчква и вече съвсем не й отива да се прави на сексапилна 🙁

Аз в момента гледам „Салем“, колкото да ми минава времето докато почнат Доктора и Натрапниците.

Nedev88Nedev88
    Участник
    32 Replies

Мда, излезе читав сериала. Чудя се какво да гледам след него и си мисля за Alphas, но ме спира това че е спрян. 🙁

stela winchester
    Участник
    2 Replies

Здравейте, случайно попаднах на темата и реших да ви споделя сериалите, които аз гледам…току що изгледах последната серия от 9 сезон на „Supernatural“ и може би този сериал ми е най, най-любим, с нетърпение очаквам да излезе 10 сезон и после 11 и така..Иначе скоро гледах „Sherlock“ той също ми грабна вниманието и чакам 4 сезон. Освен тези двата, Доктор Кой, Стрела, Бойна звезда Галактика, Фарскейп, Доктор Хаус, Мерлин, и Живите Мъртви са сериалите, които съм гледала и харесвам мноого. 😀

Мирослав ДимитровМирослав Димитров
    Участник
    11 Replies

Стела, ти направо ми събра очите….. АБСОЛЮТНО същите ги гледам и аз 🙂 .
    п.с Радвам се че не съм единствения сериаломан ! 🙂

Voodoo
    Участник
    1 Replies

Падащи небеса 🙂

МираМира
    Отговорник
    100 Replies

Зарибих се по Outlander. Първата серия беше тъпичка, но след това изгледах следващите 3 на едно.

Nedev88Nedev88
    Участник
    32 Replies

Започвам The Walking Dead. Надявам се да е интересен.

Мирослав ДимитровМирослав Димитров
    Участник
    11 Replies

О добър е, поне първите 2 сезона и 3 може … после стана малко локумно и бруталяшко, което не е толкова лошо, но драмата на героите вече е тотално изменена и сега само меле и приказки….

Станимир СтавревСтанимир Ставрев
    Участник
    15 Replies

В момента гледам втория сезон на Under the Dome който е страхотен. Актьорите са добри, сюжета е по Кинг… какво повече да иска човек. Октомври с нетърпение чакам Arrow, The Flash, Constantine, Gotham, The Walking Dead и може би дори още някои които в момента не се сещам, че гледам 😀

• Трябва да влезете в профила си, за да отговорите в темата.